EN

Lida Pırlanta

Lida ailesi olarak, yıllar önce “Pırlantada Güven” hedefiyle yola çıktık ve müşterilerimize seçkin bir hizmet verme konusunda emin adımlarla bugüne geldik. Zarafeti yansıtmanın en özel yollarından birini keşfettiğimiz Lida markası altında, Türkiye mücevher endüstrisinin en önde gelenlerinden olarak 1989 yılından beri global bir vizyonda çalışmalar sürdürüyoruz. Değerli müşterilerimize, kalplerinde yatan değerli taşları en iyi tasarımlarla sunabilmek için en doğru taşlar ile en doğru fiyatları bir araya getiriyoruz.

Lida takılarındaki eşsiz taşları dünyanın en iyi kesim merkezleriyle ortak çalışma yürüterek sizlere getiriyoruz. Ödün vermediğimiz vizyonumuz sayesinde hem dünya çapında hem de Türkiye’de mücevher sektörüne hizmet olarak değer katmak için mücadele veriyoruz. Kalbinizden geçenlerin ne olduğunu çok iyi biliyor ve ustalarımızın ellerinde onların hayat bulmasını sağlıyoruz. Her mücevherimiz tutkuyla ve adanmışlıkla tasarlanıyor, Lida’nın kalitesi ve vizyonuyla birleşerek ışıltınızı artırıyor.

Lida markası olarak, eşsiz müşterilerimize verdiğimiz değer kadar çevreyi korumaya da önem veriyoruz. Bireysel hakları, hukuku, endüstri ve iş etiğini, dürüst çalışma sistemini göz önünde bulundurup en iyi koşullar çerçevesinde Lida’yı her geçen gün daha fazla seçkin müşterimizle buluşturuyoruz.